هشدار به فولاد زرند؛ قعرنشین نشو!

دو باخت بد پس از تعطیلات

هشدار به فولاد زرند؛ قعرنشین نشو!

دوران بعد از تعطیلی لیگ برتر برای فولاد با نتایج ضعیف همراه بوده و این تیم را تا انتهای جدول هدایت کرده است.

به گزارش کرمان ساکر، استان کرمان بعد از 13 سال به لیگ برتر فوتسال بازگشته و فولاد زرند، تیم تازه وارد لیگ برتر فوتسال است که با هدایت رضا کردی و جذب چند بازیکن، سعی دارد جایگاهش را در اولین فصل حضورش در لیگ برتر تثبیت کند. هدفی که در واقع، خواسته عام فوتسال کرمان نیز هست و فوتسال کرمان نیاز مبرمی به ثبات حضور فولاد در سطح اول فوتسال کشور دارد.

فولاد که نسبت به تیم‌های دیگر لیگ برتر، فرصت بسیار کمتری برای آماده سازی داشت، با گذشت 5 هفته از لیگ برتر هنوز صاحب برد نشده و با 3 شکست و دو تساوی، شرایط آرام و جذابی در جدول لیگ برتر فوتسال ندارد. بی تردید همین فرصت اندک آماده سازی در کنار معرفی دیرهنگام سرمربی و جذب بازیکنان برای تشکیل یه ترکیب ایده آل، برای هر تیمی دشواری‌های خاصی ایجاد می‌کند و برای فولاد باید همچنان صبوری به خرج داد اما قعرنشینی در جدول، از سویی دیگر باعث مشکلات روحی و روانی خواهد شد.

فولاد در سه هفته ابتدایی لیگ برتر و قبل از تعطیلات لیگ به دلیل حضور تیم ملی در جام جهانی، صاحب دو تساوی و یک شکست شد که این نتایج برای هفته‌های ابتدایی، قابلیت دفاع را داشت اما دو شکست متوالی بعد از تعطیلات مقابل گیتی پسند و راگا، باعث فرو رفتن این تیم در قعر جدول شده است و همین قعرنشینی، هشدارها را باید به سوی کادرفنی و بازیکنان فولاد روانه کند که از قعرنشینی و این باتلاق در اولین فصل حضور، دور و دورتر شوند و مشکلاتی مثل ترس و استرس برای خلاصی از قعر جدول را پس بزنند.

فرصت تعطیلی لیگ شاید در بهترین زمان ممکن برای فولاد به وجود آمد که فرصت اندک برای آماده سازی پیش از شروع فصل را به خوبی در این فرجه تعطیلی بازیابی کند اما نتایج فولاد در دو هفته اخیر، نگرانی‌هایی را به وجود آورده است که با توجه به قرارگیری این تیم در قعرجدول، فوتسال کرمان دوست ندارد در هفته‌های آینده نیز تداوم آن را شاهد باشد.

نظرات

نظر دهید