کنایه مدیرعامل ملی پوشان به خاتون بم و شهرداری سیرجان

بهتر است فقط این دو تیم حاضر باشند

کنایه مدیرعامل ملی پوشان به خاتون بم و شهرداری سیرجان

مدیرعامل ملی پوشان شهرکرد در اظهاراتی عجیب به حضور بازیکنان ملی پوش و تراز اول در ترکیب دو تیم کرمانی فوتبال بانوان انتقاد کرد.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از تسنیم، سیدصادق میراحمدی اظهار داشت: تیم ما فوتبال بازی می‌کند. ما مثل تیمی نیستیم که 6 یا 7 نفر را در دفاع داشته باشد. ما می‌خواهیم فوتبال بازی کنیم و بهتر است بگوییم تیم 17، 18 ساله‌های ما فوتبال بازی می‌کند.

وی که از صحبت‌های جعفری، سرمربی تیم خاتون بم ناراحت بود، در واکنش به اظهارات وی گفت: خانم جعفری گفته بودند برخی تیم‌ها کیفیت ندارند و بهتر است اگر اسپانسر ندارند، لیگ را با هشت تیم برگزار کنند. من هم در جواب خانم جعفری می‌گویم که اگر تیم‌هایی مثل شما 24 بازیکن برتر ایران را جمع کنند و همه مبالغ را به آنها بدهند، بهتر است تیم شما را قهرمان حساب کنند.

مدیرعامل، سرپرست و عضو کادر فنی تیم فوتبال ملی‌پوشان شهرکرد ادامه داد: تیم‌هایی مثل بم و سیرجان می‌توانند دو تیم بدهند، چون 24 بازیکن برتر ایران را در ترکیب دارند و یازده نفر بازی می‌کنند. آنها بازیکنان دیگر را در اختیار تیم‌های دیگر بگذارند تا ببینیم توانایی پیروزی بر تیم‌های دیگر را دارند یا خیر.

وی خاطرنشان کرد: اگر کیفیت لیگ را اینگونه بالا ببرید، به نظر من به این شکل خیلی بهتر است تا چهار، پنج تیم مثل ذوب‌آهن، سپاهان و دو تیم کرمان با همه بازیکنان خوب قرارداد بسته‌اند و می‌گویند باقی تیم‌ها ضعیف هستند.

میراحمدی به روند رو به پیشرفت تیمش در نیم فصل دوم اشاره و تصریح کرد: تیم ملی‌پوشان شهرکرد یک بازیکن باتجربه‌ای که در لیگ بازی کرده باشد را ندارد و هیچکس از متن کار ما خبر ندارد. شما نتایج تیم ما را در نیم فصل دوم ببینید، چون در نیم فصل اول تجربه کسب کردیم و در نیم فصل دوم نتایج را ببینید و مطمئن باشید که متفاوت است.

وی افزود: تنها تیمی هستیم که اعتراض به داوری نداریم و فوتبال بازی می‌کنیم. ما در بازی با خاتون بم چهار، پنج موقعیت صد درصد گل داشتیم، یعنی تیمی نوپا در مقابل تیمی که 10 سال در لیگ بازی کرده و قهرمان بوده، پنج موقعیت صد درصد گل داشته است.

مدیرعامل تیم فوتبال ملی‌پوشان شهرکرد ضمن اشاره به بازیکن‌سازی تیم فوتبال ملی‌پوشان شهرکرد گفت: امیدوارم مسئولان از تیم ما حمایت کنند، چون آینده خوبی دارد. این تیم را 10 سال قبل خاتون بم بدانید. ما سال دومی است که با این تیم کار می‌کنیم و سال آینده خیلی حرف برای گفتن دارد.

وی گفت: ما از کل ایران بازیکن می‌گیریم. ما بازیکنان 17 ساله از اهواز و کرج داریم و بازیکن‌سازی می‌کنیم. در واقع می‌توانستیم 20 بازیکن برتر کشور را بگیریم و بالای جدول باشیم که به نظر من به درد نمی‌خورد، اما اگر بتوانیم چهار بازیکن مثل زهرا قنبری تحویل بدهیم، بهتر است تا یک قنبری داشته باشیم. ما می‌خواهیم بازیکن‌سازی کنیم و اولین موردی که برای ما اهمیت دارد، اخلاق است.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها