دلیل مجوز ندادن مس رفسنجان به ملی پوشانش چیست؟

دلیل مجوز ندادن مس رفسنجان به ملی پوشانش چیست؟

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان توضیح کوتاهی درباره عدم مجوز به سه بازیکنش برای حضور در اردوی تیم ملی داد.

به گزارش کرمان ساکر، تیم ملی فوتسال بانوان ایران در حالی دو بازی دوستانه مقابل تیم ملی روسیه در ایران برگزار می‌کند که سه بازیکن از مس رفسنجان نیز به اردوی تیم ملی دعوت شده بودند اما مسی‌ها در آخرین لحظات اعلام کردند اجازه حضور ملی پوشانشان را در اردوی تیم ملی و بازی های دوستانه مقابل روسیه نمی‌دهند.

در حالی که تیم ملی یک بازی را روز دوشنبه برگزار کرد و دومین بازی را نیز امروز پشت سر می‌گذارد، عاطفه رضایی سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان در گفتگوی کوتاه با «کرمان ساکر» درباره دلیل تصمیم خود مبنی بر عدم مجوز به زینب کرمی، هما آقایی و مهسا کمالی برای حضور در تیم ملی اظهار کرد: این سه بازیکن مصدوم بودند. هما آقایی از اردوی قبلی تیم ملی مصدوم بوده و به تازگی تمریناتش را آغاز کرده است. کمالی و کرمی نیز از ناحیه همسترینگ و مچ پا مصدوم هستند که طبق نظر و صلاحدید پزشکان باشگاه از حضورشان در اردوی تیم ملی جلوگیری شده است.

در روزهای گذشته، این شایعه مطرح شده بود که مسی‌ها برای حضور پر قدرت تر در بازی پلی آف مقابل پالایش نفت آبادان، از حضور سه بازیکن خود در اردوی تیم ملی خودداری کرده اند. با این حال آنطور که سرمربی مس می‌گوید، جلوگیری از تشدید مصدومیت این سه بازیکن، دلیلی بر عدم مجوز به آن‌ها برای حضور در اردوی تیم ملی فوتسال بانوان و دو بازی دوستانه مقابل روسیه بوده است.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها