پدیده لیگ فوتسال با نیروی جوانی به سوی آینده

فولاد زرند به دنبال پشتوانه سازی

پدیده لیگ فوتسال با نیروی جوانی به سوی آینده

لیگ بسیار مهمی پیش روی فولاد زرند است. این باشگاه امیدوار است تصمیمش برای انتخاب کادرفنی جوان و بومی به نتایج قابل قبولی منجر شود.

به گزارش کرمان ساکر، تیم فوتسال فولاد زرند ایرانیان بی تردید پدیده لیگ برتر در فصل گذشته بود. فولاد که وضعیتی شبیه به وضعیت امروز گهرزمین داشت، لیگ را با هدایت رضا کردی و نتایجی ضعیف آغاز کرد و حتی کردی در آستانه برکناری از هدایت فولاد نیز قرار گرفت اما با گذر از هفته‌های ضعیف ابتدایی که برای فولاد قابل پیش بینی هم بود، این تیم توانست رفته رفته به سوی میانه جدول حرکت کند و با تداوم روند امتیازگیری، در پایان فصل در رده ششم جدول قرار بگیرد و امتیاز فوتسال کرمان در لیگ برتر را حفظ کند.

فولاد فصل گذشته البته 4 هفته مانده به پایان لیگ، با رضا کردی قطع همکاری کرد و امین پایمرد مربی جوان و بومی خود را به عنوان نفر اول روی نیمکت تیم نشاند. نتیجه پایانی فصل نتیجه‌ای نبود که با هدایت پایمرد رقم خورده باشد اما پایمرد با تجربه خوبی که از اولین سال لیگ برتر در کنار رضا کردی به دست آورد، در فصل پیش رو باید در مسئولیتی سنگین و سرنوشت ساز، فولاد را از ابتدای لیگ هدایت کند و نتیجه پایانی فصل را با تفکرات و تصمیمات خود رقم بزند.

تصمیم باشگاه فولاد برای فوتسال کرمان بسیار ارزشمند و قابل احترام است و شجاعت استفاده از استعدادهای جوان فوتسال کرمان جای قدردانی را باز می‌گذارد و البته همان انتظاری هم است که فوتسال کرمان از باشگاه‌های در حال توسعه خود دارد. فولاد با راه اندازی آکادمی تخصصی فوتسال، به دنبال ایجاد پشتوانه‌ای قابل اطمینان برای آینده است تا در آینده از محصولاتش برداشت کند که چنین تفکری نیز قطعا نیاز به صبوری از سوی عموم دارد.

فولاد زرند که میزبانی از مراسم قرعه کشی این فصل را عهده داشت، در فصل جدید با حفظ شاکله اصلی خود و تزریق نفرات جوان و بومی، یکی از تیم‌های با انگیزه لیگ برتر خواهد بود. هاشم شیرعلی از ملی حفاری اهواز به فولاد ملحق شده و در کنار او، رضا رمضانی و امیر مرادی دو بازیکن جوان و ملی پوش زیر 23 سال جذب فولاد شده‌اند.

شاگردان امین پایمرد که زمان لازم را برای آماده سازی در اختیار داشته‌اند و به صورت منظم نیز تمرینات خود را در پیش فصل انجام داده‌اند، در تورنمنت بابل که برای گرامیداشت یاد رضا امانی بازیکن فقید این تیم برگزار شد، به عنوان قهرمانی رسیدند و اکنون نیز آماده شروع لیگ برتر هستند. فولاد امروز در افتتاحیه لیگ برتر ساعت 17 میزبان فرش آرا مشهد خواهد بود و تیم امین پایمرد در فصلی که بسیار برای فوتسال کرمان حیاتی محسوب می‌شود، مصمم به شروعی خوب در لیگ برتر است.

نظرات

نظر دهید