سکوهای ورزشگاه باهنر از زشتی در آمد (عکس)

سکوهای ورزشگاه باهنر از زشتی در آمد (عکس)

قسمتی از سکوهای ورزشگاه باهنر که 7 سال خالی از صندلی بود سرانجام پوشش داده شد.

به گزارش کرمان ساکر، باشگاه مس کرمان بعد از صعود تیم فوتبال مس به لیگ برتر، ترمیم و تجهیز ورزشگاه باهنر کرمان را در دستور کار قرار داد. از آنجایی که مشخص نیست ورزشگاه اختصاصی مس چه زمانی شرایط میزبانی از مس را پیدا کند، باشگاه مس فرصت را از دست نداد و اقدامی مناسب را برای بالا بردن کیفیت میزبانی‌اش در لیگ برتر انجام داد.

یکی از زشتی‌های ورزشگاه باهنر در سال‌های اخیر مربوط به سکوهای روبروی جایگاه بود. قسمتی که در واقع قسمت اصلی جایگاه تماشاگران و هواداران مس است و بعد از اینکه صندلی‌های ورزشگاه باهنر در فاجعه و آتش سوزی بازی پلی آف بین مس کرمان و استقلال خوزستان در فصل 93-94 شکسته و آسیب جدی به چهره این ورزشگاه وارد شد، اکنون اما باشگاه مس صندلی‌های جدیدی را روی قسمت آسیب دیده نصب کرده است تا ورزشگاه خانگی مس در لیگ برتر در فصل آینده چهره بهتری پیدا کند.

تصاویر زیر هم مربوط به فصل 93-94 و بازی جنجالی مس و استقلال خوزستان است که حدود 4 هزار صندلی شکسته شد و روی پیست تارتان ورزشگاه باهنر ریخت اما حالا بعد از 7 سال، ورزشگاه باهنر تغییر چهره داده‌ است تا اتفاقات آن فصل نیز به فراموشی سپرده شود.

 

نظرات

نظر دهید