تکرار قهرمانی بانوان کماندار مس در لیگ برتر

تکرار قهرمانی بانوان کماندار مس در لیگ برتر

تیم تیراندازی با کمان مس کرمان قهرمانی خود را در بخش کامپوند مسابقات لیگ برتر کشور مقتدرانه تکرار کرد و بازهم جام قهرمانی این مسابقات را بالای سر برد.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس؛ کمانداران بانو مس کرمان در رقابت های کامپوند لیگ برتر و در هفته آخر این رقابت ها در سایت تیراندازی آزادی تهران به مصاف تیم هیات مرکزی رفتند که موفق شدند با نتیجه قاطع 4بر1 به پیروزی برسند.

با کسب این برد بانوان کمانداران مس کرمان موفق شدند با پیروزی در تمامی رقابت های خود، مقتدرانه 12 امتیازی شوند و قهرمانی فصل قبل خود را در این رقابت ها تکرار کنند.

این تیم در هفت سال گذشته با چهار قهرمانی و سه نایب قهرمانی تبدیل به پرافتخارترین تیم تیراندازی کشور در بخش کامپوند بانوان شده است که در بازی های این فصل نیز افتخار آفرینی خود را تکرار کرد.

نفرات این فصل تیم تیراندازی با کمان دختران مس کرمان در این فصل شامل هانیه اسلامی، بیتا عاشق زاده، فاطمه همتی، هاله ایزدخواه، زهرا عاشری، عاطفه جلالی، مژگان اسدی، فاطمه ایرانمنش تشکیل می دادند که هدایت این تیم بر عهده سمیه عباسپور و سرپرستی تیم نیز برعهده آقای سالاری بود.

جام قهرمانی این مسابقات نیز پس از برگزاری بازی های هفته پایانی رقابت های لیگ برتر تیراندازی با کمان کشور به طور رسمی به تیم بانوان کامپوند مس کرمان اهدا شد.

نظرات

نظر دهید