ساپینتو در استان هشت به جنون می‌رسد! (عکس)

تکرار رفتارهای دور از شأن مرد پرتغالی

ساپینتو در استان هشت به جنون می‌رسد! (عکس)

بعد از جنجال‌های سیرجان، این بار نوبت به نیمکت مس کرمان رسید که اعتراض شدیدی به سرمربی پرتغالی استقلال داشته باشند.

به گزارش کرمان ساکر، لحظات پایانی دیدار جذاب و پُر گل مس کرمان و استقلال در ورزشگاه باهنر به جنجال کشیده شد و شدت درگیری نیمکت دو تیم به حدی بود که از تصاویر تلویزیونی غیرقابل باور به نظر می‌رسید. درگیری ای که ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال بار دیگر یک سوی آن بود و ظاهرا رفتارهای تحریک آمیز او منجر به عصبانیت نیمکت مس شده است.

ساپینتو که از همان هفته اول لیگ برتر در انزلی نشان داد که مربی پرخاشگری است و رفتارهای غیرقابل کنترل و گاها غیرقابل باوری دارد، بارها در این فصل حاشیه ساز شده و با رفتارها و کلام خود، گاهی موجب کدورت در میان اهالی فوتبال هم شده است. یکی از نمونه‌های عجیب از رفتارهای ساپینتو به سیرجان برمی‌گردد که او با نیمکت گل گهر درگیر شد و آنطور که مربیان گل گهر اظهار داشتند، او با فحش‌های رکیک به زبان پرتغالی اقدام به توهین در سیرجان کرده است!

اما حالا سرمربی استقلال رفتارهای تحریک آمیز و در نهایت خشونت آمیز خود را بار دیگر در استان کرمان تکرار کرده و موجب ناراحتی کرمانی‌ها شده است. ساپینتو بعد از اخراج خود، با حرکاتی عجیب به سوی هواداران استقلال رفت و خوشحالی خود را با آن‌ها تقسیم کرد که این حرکت در نگاه اول، شاید تقسیم شادی با هواداران باشد اما ادامه دادن این حرکات به سوی جایگاه ویژه و در چشم کرمانی‌های میزبان و برخورد فیزیکی با یکی از عوامل هیات فوتبال استان، رفتاری دور از شأن، ادب و احترام از سرمربی یک تیم پرطرفدار است که قطعا برخی از هواداران استقلال نیز این رفتارها را محکوم می‌کنند.

نظرات

نظر دهید