مسیر دشوار گل‌گهر برای نجات از بحران

مسیر دشوار گل‌گهر برای نجات از بحران

کسب 3 امتیاز از 12 امتیاز ممکن، اصلا کارنامه قابل قبولی برای تیمی که می‌خواهد در کورس مدعیان بجنگد، نیست.

به گزارش کرمان ساکر؛ سرمه‌ای‌پوشان سیرجانی در بحرانی‌ترین روزهای خود در لیگ بیست‌ودوم قرار گرفته‌اند و شاید خروج از بحران برای شاگردان امیر قلعه‌نویی چندان آسان هم نباشد. ملوان بندرانزلی در خانه‌اش انتظار رویارویی با گل‌گهر را می‌کشد؛ تیمی که در فصل جاری برابر مدعیان بالای جدول به جز استقلال، تیم بسیار سرسختی بوده و به آسانی به مدعیان امتیاز نداده و در بازی رفت هم شاگردان قلعه‌نویی با بردی اقتصادی مقابل ملوان کار خود را به پایان بردند.

گل‌گهر باتوجه به حضور فولاد در آسیا، در جام حذفی بازی نمی‌کند و مسابقه‌اش با حریف اهوازی به تعویق افتاده که باتوجه به روزهای بحرانی سیرجانی‌ها، به‌نظر می‌رسد که برای شاگردان امیر قلعه‌نویی عدم رویارویی با فولاد اتفاق مثبتی است. باتوجه به عدم برگزاری دیدار با فولاد، قلعه‌نویی 2 هفته فرصت دارد تا بعد از دیدار با ملوان تیمش را برای رویارویی با پیکان و استقلال آماده کند تا در فاصله یک هفته برابر 2 رقیب تهرانی قرار بگیرد.

سیرجانی‌ها برای نجات از بحران، از 3 بازی آینده مقابل ملوان بندرانزلی، پیکان تهران و استقلال حداکثر امتیاز را می‌خواهند اما عملکرد فنی گل‌گهر در 4 بازی اخیر نشان داده که آن‌ها با روزهای آرمانی خود فاصله بسیار زیادی دارند و همین فاصله هواداران گل‌گهر را نگران کرده که تیم‌شان بعد از رتبه چهارم، حالا رتبه پنجم جدول را هم از دست بدهد! امیر قلعه‌نویی امیدوار است بعد از 9 سال ناکامی در قهرمانی در لیگ برتر، بتواند در 3 بازی آینده اعاده حیثیت کند و دوباره از تیمش، حریفی سرسخت برای مدعیان در مسیر قهرمانی بسازد و به کورس رقابت بازگردد.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها