مس رفسنجان و خطر از دست دادن رتبه تک‌رقمی

مس رفسنجان و خطر از دست دادن رتبه تک‌رقمی

ناکامی در 2 دیدار پیش‌رو می‌تواند به قیمت از دست دادن رتبه تک رقمی برای شاگردان محمد ربیعی تمام شود.

به گزارش کرمان ساکر؛ شاگردان محمد ربیعی در تیم مس رفسنجان یکی از بازندگان بزرگ هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران بودند. مسی‌ها که با انگیزه کسب امتیاز به اراک سفر کرده بودند، نتوانستند امتیازی را همراه خود در راه بازگشت به رفسنجان بیاورند و با شکست به کار مقابل آلومینیوم اراک پایان دادند. شکست برابر آلومینیوم برای تیمی مثل مس رفسنجان که سخت شکست می‌خورد و فراتر از آن، دروازه‌اش سخت باز می‌شود تلنگر جدی بود.

شاگردان ربیعی در شرایطی مقابل آلومینیوم اراک شکست خوردند که اراکی‌ها همسایه مس در جدول بودند و توانستند جایگاه این تیم را در رتبه ششم جدول از آن خود کنند. مسی‌ها حالا با شکست برابر آلومینیوم اراک، چهارمین بازی بدون برد خود را پشت سر گذاشتند تا فاصله‌شان با تیم پنجم جدول به عدد 6 برسد.

نارنجی‌پوشان در هفته آینده باید به مصاف فولاد بروند، تیمی که حالا همسایه مس در جدول رده‌بندی است و بعد از رویارویی با فولاد هم نوبت به انجام مسابقه با هوادار تهران می‌رسد. مس در پایان هفته نوزدهم به جایگاه هفتم جدول سقوط کرد و فولاد و هوادار هم در رتبه‌های هشتم و نهم جدول هستند و به‌نظر می‌رسد تداوم روند نبردن‌های مس رفسنجان می‌تواند به قیمت از دست رفتن رتبه تک‌رقمی شاگردان محمد ربیعی باشد و باید دید در 2 بازی سرنوشت‌ساز آینده، مسی‌ها چه نتایجی را کسب می‌کنند. 

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها