کنفرانس خبری ربیعی تحت‌‌تاثیر ویدئو جنجالی

کنفرانس خبری ربیعی تحت‌‌تاثیر ویدئو جنجالی

سرمربی مس رفسنجان، توضیحات مفصلی در خصوص ویدئو جنجالی منتشر شده از اردوی تیمش ارائه کرد.

به گزارش کرمان ساکر؛ محمد ربیعی، سرمربی مس رفسنجان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از جدال با فولاد خوزستان گفت: ‌هر دو تیم جزو تیم‌های خوب و با برنامه مسابقات هستند که امیدوارم بازی خوبی از آب درآید و ان‌شالله بازی برای تماشاگران لذت بخش باشد.

سرمربی مس رفسنجان در خصوص مصدومان و محرومان تیمش برای جدال فردا گفت: برای بازی فردا شیمبا را نداریم و میثم تیموری نیز محروم است.

یکی از خبرهای جنجالی امروز، عدم اسکان تیم فوتبال مس رفسنجان در هتل این شهر بود که سر و صدای بسیار زیادی را برپا کرد. ربیعی در این خصوص گفت: می‌دانم اتفاقی که امروز رخ داد در کل کشور بازتاب خبری داشته است. خودم نیز به این فیلمی که از من بیرون آمد علاقه ندارم چون تصویر واقعی من نیست. قبلا هم گفته‌ام به ستوه آمده‌ام. در سطح حرفه‌ای به جایی رسیدیم که در شهر خودمان چنین شرایطی قبل از بازی برای ما به وجود می‌آید. هر کسی هم جای من باشد ناراحت می‌شود. من اگر نسبت به تیم و کارم بی مسئولیت باشم، از آن بی تفاوت رد می‌شوم. اما غیرتم و‌ وجدانم اجازه نمی‌دهد این کار را انجام دهم. از شب بیستم وارد هتل شده‌ایم و امروز ۲۳ بهمن است.

وی ادامه داد: تیم تمرین داشته و عرق کرده است. جلوی بازیکن گرفته می‌شود و بازیکن ۴۵ دقیقه در لابی هتل نگه داشته می‌شود. من خواهش کردم گفتم در اتاق‌ها را باز کنید تا بازیکن من فقط دوش بگیرد. آن‌هایی که در فوتبال هستند می‌دانند که این مورد در تیم کرختی می‌آورد و فردا تیم بازی دارد. در این قضیه هم خدا می‌داند من مسئولین هتل را مقصر نمی‌دانم. آن‌ها هم حق خود را دارند. من با مدیران قبلی و فعلی بارها صحبت کرده‌ام و صحبت‌ها را شنیده‌ام و باید دوباره بگویم، عرضه و تقاضا با یکدیگر نمی‌خواند. وقتی که عرضه و تقاضا نمی‌خواند و این همه تیم دارید، بازتاب آن مشکلات در بدنه تیم خودش را نشان می‌دهد.

ربیعی که صدایی ناراحت و خسته داشت در ادامه گفت: باز هم مس رفسنجان بارها خودش را به تیم‌های قطب کشور رساند و در بین مدعیان حضور داشت. رتبه چهارم، پنجم و ششم را در دو سال اخیر دیده‌ایم. اینجا دل سوزی می‌خواهد. ربیعی تک و تنها؟ کاری نمی‌توانم بکنم! (با لبخند تلخ). من می‌گویم حیف است و کلی استان داریم که طالب این هستند در لیگ برتر تیم داشته باشند. اما این شهرستان در چندین رشته ورزشی در حوزه آقایان و بانوان تیم دارد. دو حالت بیشتر وجود ندارد؛ یا جایگاه و منزلت آن را متوجه نمی‌شوند و یا گنجایش و ظرفیتش وجود ندارد. در این دو حالت ما مقصر نیستیم و تصمیمات کلان است.

سرمربی مس گفت: من در کنفرانس دو بازی قبل موردی را مطرح کردم که اصلا در حوزه وظایف من نیست و آن را قانونی نمی‌دانم. اما هزینه تیم مس رفسنجان برای ۶۰ نفر آدم و بازیکنانی که یکسال دیگر به قرارداد آن‌ها اضافه شده، در مجموع ۱۵۴ میلیارد تومان بوده است. این را قضاوت کنید و فوتبالی‌ها می‌دانند چه عدد نرمالی است. البته باید شرایط شهر رفسنجان هم در نظر بگیرید که با کلان شهرها متفاوت است و قرارداد بستن نیز فرق می‌کند. ناخودآگاه هزینه برای جذب بازیکن در شهر رفسنجان نسبت به تهران، تبریز و یا اصفهان بالاتر است. راندمان و خروجی تیم را هم ‌می‌بینید. دنبال فرار کردن هم نیستیم. هفته گذشته باختیم و تمام مسئولیت آن شکست بر گردن من است. من از مسئولیتم فرار نمی‌کنم و تمام صحبت من از سر دلسوزی است. وقتی قبول کرده‌ام سرمربی باشم یعنی قبول کرده‌ام تمام سختی‌ها را به دوش بکشم.

ربیعی در پایان گفت: این تیم اگر در مسیر درستی قرار نگیرد، ظرف ۲،۳ سال آینده به دسته پایین‌تر سقوط خواهد کرد. فقط هم مختص به این تیم نیست. شما بروید ببینید چه باشگاه‌هایی با رتبه‌های بهتری بوده‌اند که در مسیر غلط قرار گرفته‌اند و حالا اصلا وجود ندارند. صبا و نفت تهران جام باشگاه‌های آسیا رفته‌اند. حالا وجود دارند؟ با این حال اگر آن ویدئو تاثیر بدی داشته است، من باز هم عذرخواهی می‌کنم.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها