سند فسخ قرارداد جعفری موجود است

سند فسخ قرارداد جعفری موجود است

مسی‌ها پاسخ ادعای باشگاه هوادار تهران مبنی بر غیرمجاز بودن فرزاد جعفری را دادند.

به گزارش کرمان ساکر، بعد از دیدار دو تیم هوادار تهران و مس کرمان که در نهایت با تساوی یک - یک دو تیم خاتمه یافت، باشگاه هوادار مدعی شد که فرزاد جعفری به عنوان بازیکن نیم فصل اول این تیم به صورت غیرمجاز راهی تیم حریف شده و بابت بازی در این جدال، از وی شکایت کرده‌اند و منتظر رای کمیته انضباطی هستند.

حجت جهرمی سرپرست تیم مس کرمان در واکنش به این موضوع گفت: تا این لحظه موردی به ما ارجاع نشده است. هر وقت در کمیته انضباطی چنین چیزی مطرح شد ما دفاعیات و ادله خود را ارائه می‌دهیم. مطمئناً باشگاه ما بدون رویت و دریافت سند فسخ قرارداد با بازیکن عقد قرارداد انجام نمی‌دهد.

سرپرست تیم فوتبال مس کرمان با اشاره به این موضوع که قوانین نقل و انتقالات در این زمینه کاملا مشخص است گفت: اگر مشکلی هم باشد مشکل باشگاه هوادار و بازیکن سابق آنها است که باید در این خصوص با هم توافق کنند. باشگاه مس کرمان بعد از دریافت سند فسخ قرارداد اقدام به عقد قرارداد کرده است.

جهرمی در پایان گفت: باید اینجا بار دیگر از عملکرد بازیکنان‌مان طی دو بازی اخیر که نمایشی کاملا برتر نسبت به حریفان  (فولاد خوزستان و هوادار تهران) داشتند تشکر کنم. در این دو بازی کاملا بدشانس بودیم وگرنه 4 امتیاز بیشتر کسب کرده‌ بودیم. بچه‌های تیم بزرگ مس کرمان در زمین حرف‌های خودشان را می‌زنند و در بازی دیروز نیز حریف کاملا خوش شانس بود که با نتیجه‌ای سنگین شکست نخورد. همانطور که گفتیم ما در زمین حرف‌مان را می‌زنیم و دوستان هم می‌توانند از حق خودشان برای شکایت در کمیته انضباطی بهره ببرند و ما منتظر این جلسه خواهیم ماند و مشکلی از این بابت نداریم.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها