راه برد را برای مس کرمان باز گذاشتند!

عجیب‌ترین بازی هفته دوازدهم لیگ یک

راه برد را برای مس کرمان باز گذاشتند!

آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ یک در بوشهر برگزار شد. جایی که مس کرمان حریف 8 نفره‌اش را شکست داد.

به گزارش کرمان ساکر، رقابت‌های هفته دوازدهم لیگ یک فوتبال کشور با برگزاری دیدار خلیج فارس ماهشهر و مس کرمان به پایان رسید. دیداری که به دلیل عدم تایید مجوز بازی در ورزشگاه ماهشهر، به ورزشگاه مهدوی بوشهر منتقل شد و شاگردان اکبر محمدی موفق شدند در پایان به برتری 2 بر صفر دست پیدا کنند.

علی وزیری پناه زننده هر 2 گل مس در این دیدار خارج از خانه بود و چهارمین پیروزی مس از 5 بازی اخیرش را رقم زد.

اما عجیب‌ترین اتفاق این بازی و شاید مرموز‌ترین اتفاق این فصل لیگ یک، مربوط به اخراج 3 بازیکن تیم خلیج فارس در نیمه اول بود. در حالی که سجاد عباسی در این نیمه با کارت قرمز محمدرضا مهرگان داور بازی روبرو شد، در دقایق پایانی نیمه محمدجواد عباسی و کمیل حیدری 2 بازیکن خلیج فارس نیز با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند و داور بازی در تصمیم عجیب و جنجالی خود، هر 2 بازیکن را از زمین اخراج کرد تا تیم خلیج فارس در پایان نیمه اول علاوه بر 2 گلی که دریافت کرد، با 8 نفر نیز به رختکن برود!

سناریوی تکراری که در سال‌های اخیر نتایج لیگ یک و لیگ‌های پایین‌تر را رقم زده، به نظر می‌رسد در این فصل خیلی زود به سراغ لیگ یک آمده و اخراج 3 بازیکن در یک نیمه، قطعا اتفاقی نیست که طبیعی جلوه کند و به احتمال زیاد در ادامه لیگ یک و سایر لیگ‌ها، به مسائل عجیب و غیرقابل انکار دیگری نیز برخورد خواهیم کرد که بخش عمده‌ای از آن را مشکلات مالی تیم‌ها به وجود آورده و در سال‌های اخیر تبدیل به یکی از راه‌های کسب در آمد برای اقشار مختلف فوتبال شده است!

نظرات

نظر دهید