سرپرست گل‌گهر: از شیراز برای ما خط و نشان می‌کشند!

ضارب هیچ ارتباطی با گل گهر ندارد

سرپرست گل‌گهر: از شیراز برای ما خط و نشان می‌کشند!

سرپرست گل گهر سیرجان در روایت خود از اتفاق جنجالی فوتبال پایه، باشگاه سیرجانی را در وقوع این درگیری مقصر نمی‌داند. او همچنین از تهدیدهایی صحبت کرده که از شیراز به سیرجان ارسال شده است!

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از ایسنا، مهدی امیرزاده در این خصوص اظهار کرد: اتفاقات ناخوشایندی در دقایق پایانی این مسابقه رخ داد و از این بابت متاسفیم، اما از مسئولان باشگاه فجرشهید سپاسی شیراز توقع داریم که کمی منصفانه‌تر با قضیه برخورد کرده و به حواشی دامن نزنند.

وی گفت: فیلمی که باشگاه فجرسپاسی در فضای مجازی منتشر کرده است، کامل نیست و همه چیز را مشخص نمی‌کند. در فیلم کامل که در اختیار ناظر بازی هم قرار گرفته است، مشخص است که پس از درگیری دروازه‌بان تیم فجر و مربی تیم گل‌گهر، بازیکنان و مربیان هر دو تیم وارد زمین می‌شوند، اما هیچ عکس‌العملی توسط سایر مربیان و بازیکنان گل‌گهر دیده نمی‌شود. در حالی‌که چند بازیکن فجرسپاسی اقدام به ضرب و شتم بازیکنان و مربیان تیم گل‌گهر کرده‌اند.

امیرزاده افزود: شخصی که چاقو به دستش اصابت کرده (وحید حسن‌شاهی – مدیر اجرایی باشگاه فجرسپاسی) اصلا کارت نشستن روی نیمکت این تیم را نداشته است. ایشان قبل از اصابت چاقو، شخص ضارب را هُل داده و موجب زمین خوردنش می‌شود که در ادامه، شخص ضارب با چاقو به وی حمله‌ور می‌شود. البته ما هم نگران حال این عضو باشگاه فجرسپاسی هستیم، اما می‌خواهیم این اطلاع‌رسانی درست انجام شود که شخص ضارب به هیچ عنوان، ارتباطی با باشگاه گل‌گهر نداشته است و همانطور که در فیلم‌ هم مشخص است، از روی فنس‌ وارد زمین می‌شود.

سرپرست تیم امید گل‌گهر در ادامه، باشگاه فجر را به آرامش دعوت کرد و گفت: متاسفانه پس از این اتفاقات، جوی در فضای مجازی به راه افتاده و حالا عده‌ای در شیراز، برای عوامل تیم گل‌گهر خط و نشان می‌کشند که اگر برای بازی برگشت به شیراز بیایید، فلان اتفاقات رقم می‌خورد. ای کاش باشگاه شیرازی عجولانه عمل نکرده بود و با اظهارنظر عجولانه، به حواشی دامن نمی‌زد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه گل‌گهر در این اتفاقات، تقصیری را متوجه خود می‌داند یا خیر، اظهار کرد: باشگاه گل‌گهر هیچ تقصیری ندارد، همان‌طور که باشگاه فجرسپاسی هم مقصر نیست. در خیلی‌ بازی‌ها مخصوصا در فوتبال پایه کشورمان، درگیری پیش می‌آید اما فقط یک سرباز به عنوان مامور حفظ امنیت مسابقه گمارده می‌شود که کافی نیست. اتفاقا در بازی گل‌گهر و فجرسپاسی، از معدود دفعاتی بود که ۴ یا ۵ نفر از زحمتکشان نیروی انتظامی حضور داشتند اما باز هم چنین اتفاقی رخ داد. ضمن اینکه ما منکر این نمی‌شویم که ورزشگاه شماره ۲ گل‌گهر، کمبودهایی برای برگزاری مطلوب یک مسابقه در این سطح را دارد.

مهدی امیرزاده با بیان اینکه فرد ضارب دستیگر و تحویل مراجع قضایی شده است، از اخراج مربی تیم گل‌گهر از این باشگاه نیز خبر داد و گفت: مربی ما که به داخل زمین رفت و به دروازه‌بان فجر ضربه زد، ساعتی پس از مسابقه از باشگاه گل‌گهر اخراج شد.

نظرات

نظر دهید