کرمان از انتصاب کهندل خشنود است

برای ورزش کرمان امتیاز بیاور

کرمان از انتصاب کهندل خشنود است

ورزش کرمان امیدوار است انتصاب محمد کهندل به عنوان عضو کمیته ورزش شرکت مس اثرات مثبتی به دنبال داشته باشد و باشگاه‌های مس را از آشفتگی این روزهایشان دور کند.

به گزارش کرمان ساکر، هنوز شرکت مس به صورت رسمی، خبری را مبنی بر انتصاب محمد کهندل مدیر کرمانی به عنوان عضو کمیته ورزش این شرکت اعلام نکرده و حتی این خبر به شکلی مبهم از خروجی رسانه معتبر «ورزش سه» حذف شد اما منابع آگاه و نزدیکان به کهندل، انتصاب او را از سوی شرکت مس تایید و اعلام می‌کنند که وی با کناره گیری از هیات مدیره باشگاه مس کرمان، کارش را در شرکت مس آغاز کرده است و علاوه بر اینکه مشاور معاونت توسعه انسانی شرکت مس در امور باشگاه‌ها محسوب می‌شود، دارای سمت جدید و مهمی در این شرکت شده است.

اکنون بعد از راستی آزمایی این خبر، تنها موضوعی که برای ورزش کرمان مهم است، تاثیر حضور یک کرمانی در رأس تصمیم گیری‌های شرکت مس پیرامون وضعیت باشگاه‌های مس در استان کرمان است. در سال‌های اخیر نقش تصمیمات شرکت مس و تصمیم گیرندگانی که عمدتا اهل استان هشت نبوده‌اند، همواره مورد انتقاد ورزشی‌های کرمان بوده اما حالا مدیری به عنوان تصمیم گیرنده‌ی ورزش شرکت مس انتخاب شده که از جنس ورزش کرمان و آگاه به وضعیت باشگاه‌های مس در استان کرمان است و مدیرعاملی در مهمترین باشگاه تحت پوشش شرکت مس یعنی مس کرمان را نیز به عهده داشته که می‌تواند سمت و سوی تصمیمات مهم و اساسی برای ورزش مس را به سمت منفعت کرمانی‌ها پیش ببرد.

شکی وجود ندارد که کهندل در فصل گذشته با برخی تصمیمات خود، به باشگاه مس ضربه زد و یکی از اصلی‌ترین مقصران سقوط دو تیم مس کرمان از لیگ برتر و مس نوین از لیگ دو بود اما اکنون فرصت برای کهندل و جبران برخی اشتباهات از سوی او فراهم شده و این مدیر که در ورزش کرمان پرورش پیدا کرده و از فعالیت‌های مختلف در باشگاه مس کرمان به رأس ورزش شرکت مس رسیده، باید تمام انگیزه‌هایش را برای جبران به کار بگیرد.

این انتصاب نباید فقط در حد همین هیجانِ انتصابِ یک مدیر کرمانی به عنوان عضو کمیته ورزش شرکت مس بماند و در ابتدا مهم است که شرکت مس چه دلیل و تفکری بابت انتصاب کهندل دارد و سپس قدرت خودِ کهندل برای گرفتن امتیازات و انتقال آن‌ها به سوی کرمان شاید اهمیت بیشتری نیز داشته باشد. ورزش کرمان باید راضی باشد که یک مدیر کرمانی که به وضعیت موجود آگاه است، تصمیم گیری پیرامون باشگاه‌ها را به عهده گرفته و چیزی جز منفعت عمومی ورزش کرمان از رفت و آمدهای کهندل در جلسات مربوط به ورزش از وی طلب نمی‌شود.

نظرات

نظر دهید