شانس گهرزمین برای نایب قهرمانی لیگ فوتسال

شانس گهرزمین برای نایب قهرمانی لیگ فوتسال

در شرایطی که حساسیت خاصی در دو هفته پایانی لیگ برتر فوتسال حاکم نیست، گهرزمین سیرجان از شانس خود برای کسب نایب قهرمانی استفاده خواهد کرد.

به گزارش کرمان ساکر، لیگ برتر فوتسال کشور در این فصل با قهرمانی گیتی پسند اصفهان رقم خورده و تیم‌های پوشاک حافظ ساری و مقاومت البرز نیز به لیگ پایین‌تر سقوط کرده‌اند. خوشبختانه دو تیم کرمانی گهرزمین سیرجان و فولاد زرند موفق به حفظ سهمیه‌های خود در لیگ برتر شده‌اند و اگر اتفاق خاصی برای این دو تیم در فصل آینده رخ ندهد، استان کرمان باز هم نماینده‌هایش را در لیگ برتر خواهد داشت.

در فاصله 2 هفته تا پایان لیگ، تهدیدی پیش روی فولاد زرند نیست اما گهرزمین سیرجان که در این فصل نتایج بسیار خوبی تحت هدایت حسن افضلی کسب کرده و در رده سوم جدول قرار گرفته، به دنبال پایانی خوش‌تر از این روزها است و قصد دارد از شانس خوبی که برای کسب نایب قهرمانی در اختیارش قرار گرفته، به بهترین نحو استفاده کند تا شاید معادلات نیز به سود این تیم رقم بخورد.

گهرزمین در حال حاضر با 46 امتیاز در رده سوم قرار دارد و با مس سونگون رده دومی اختلاف 5 امتیازی دارد. در هفته بیست و پنجم، این دو تیم در سیرجان مقابل هم قرار می‌گیرند که گهرزمین در صورت برتری خانگی، به دو قدمی مس خواهد رسید و شانس خود را برای هفته پایانی حفظ خواهد کرد. نکته مهم اینکه مس در هفته پایانی میزبان گیتی پسند خواهد بود تا احتمال لغزش مقابل قهرمان لیگ برای نارنجی پوشان آذربایجان وجود داشته باشد. گهرزمین نیز در اراک مقابل ایرالکو قرار خواهد گرفت و هیچ بعید نیست معادلات در 2 هفته پایانی لیگ، نایب قهرمانی را به سیرجان برساند.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها