مدیرعامل آب منطقه‌ای استان: برای توسعه قایقرانی همکاری لازم را انجام می‌دهم

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان: برای توسعه قایقرانی همکاری لازم را انجام می‌دهم

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آب منطقه‌ای استان کرمان گفت: براساس قوانین و ضوابط حاکم بر وزارت نیرو و شرکت آب منطقه‌ای به توسعه ورزش قایقرانی کمک و از این رشته حمایت می‌کنیم.

به گزارش کرمان ساکر؛ حمید علیدادی‌سلیمانی در دیدار با عرفان امیرخسروی سرپرست هیئت قایقرانی استان کرمان گفت: همواره با رویکرد تعاملی به ورزش نگریسته‌ام و نگاهم به این بخش مثبت بوده است.

او افزود: بر اساس ضوابط حاکم بر وزارت نیرو که سال‌ها پیش عنوان شده، قایقرانی در سدهای آب شرب ممنوع است اما از سدهایی که مصرفِ آب شرب ندارند، می‌شود برای قایقرانی استفاده کرد.

علیدادی‌سلیمانی خطاب به سرپرست هیئت قایقرانی استان کرمان گفت: سد جیرفت از سدهای بزرگ کشور و منطقه جنوب کشور است که می‌توانید برای قایقرانی از آن استفاده کنید.

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان کرمان با بیان اینکه قایق‌های این ورزش خطری برای آب ندارد، گفت: بنده از این ورزش حمایت می‌کنم و برای توسعه آن، همکاری لازم را انجام خواهم داد.

سرپرست هیئت قایقرانی استان کرمان نیز در این جلسه ضمن تشکر از مدیرعامل آب منطقه‌ای گفت: قایق‌های این ورزش، از روغن یا بنزین استفاده نمی‌کنند و هیچ مشکلی برای آب ایجاد نمی‌کنند.

عرفان امیرخسروی افزود: ظرفیت‌های سخت‌افزاری قایقرانی را تا حدی شناسایی کرده‌ایم و این کار ادامه دارد.
او در پایان گفت: نگاهِ ارزشمند و توسعه‌گرایانه آقای علیدادی‌سلیمانی مدیرعامل آب منطقه‌ای قطعا اثرات مثبتی خواهد داشت.

نظرات

نظر دهید