آوخ:  این روزها هر گلی که می‌زنم سه امتیازی است

آوخ: این روزها هر گلی که می‌زنم سه امتیازی است

مهرداد آوخ یکی از گلزنان مس رفسنجان به پدیده مشهد بود که باعث شد سه امتیاز آخرین بازی خانگی فصل نصیب مسی‌ها شود.

به گزارش کرمان ساکر، وی در خصوص این بازی گفت: ما می دانستیم که پدیده تیم خوبی است ولی  شناخت کافی روی این تیم داشتیم و آقای ربیعی به خوبی این تیم را آنالیز  و نقاط ضعف و قوتش را به ما گوشزد کرده بود. برنامه آقای ربیعی این بود که در ۲۰ دقیقه ابتدایی به گل برسیم و بازی را مدیریت کنیم و در نیمه دوم  باز هم به گل برسیم که این اتفاق هم افتاد.

هافبک مس رفسنجان در مورد نزدیکی امتیازشان با پدیده عنوان کرد: پدیده تیم خوبی است و برای کسب سهمیه جنگید اما همانطور که گفتم آقای ربیعی شناخت کافی را داشت و به ما گفت چه کار کنیم و روی نقشه او بود که بازی را بردیم.

این بازیکن در مورد گلی که به ثمر رساند و اینکه چند گله شد ادامه داد: خدا را شکر توانستم باعث برد تیم بشوم. البته این تلاش بچه ها و پاس خوب آذر باد بود که توانستم به گل برسم.

وی در مورد اینکه مس رفسنجان پس از چند هفته ناکامی به پیروزی رسید گفت: آخرین برد ما مقابل فولاد خوزستان بود. آن بازی هم خودم گل زدم و در این بازی هم خودم گل زدم و تیم برد. خدا را شکر این روزها هر گلی که می زنم سه امتیازی است. (می خندد)

وی در مورد دیدار بعدی با ذوب آهن عنوان کرد:  کار بسیار دشواری است و برای حریفانمان هم مهم است. مطمئن باشید که ما با تمام قدرت مقابل ذوب آهن می ایستیم و سعی میکنیم برای کسب ۳ امتیاز به زمین برویم تا در جدول رتبه تک رقمی را به دست بیاوریم.

نظرات

نظر دهید